Xunta de Galicia Xacobeo 2021

Medios de comunicación Medios de comunicación

Faro de Vigo

  • Dirección
    Dirección:
    Factoría de Chapela - 36320 Redondela
  • Teléfono
    Teléfono:
    986 814 600
  • Fax
    Fax:
    986 814 601
  • Correo-e
    Correo-e:
    redaccion@farodevigo.es
  • Web
    Web:

Redacción, Administración e Talleres Publicidade Tel.: 986 814 606 - Fax: 986 814 601 Redacción Tel.: 986 814 600 - Fax: 986 814 614 / 814 615

Javier Moll de Miguel. Editor Ceferino de Blas. Director Xeral Juan Carlos da Silva. Director Jaime Abella Fernández. Xerente Jesús Portela. Subdirector Rogelio Garrido. Subdirector Benigno de la Torre, Juan Carlos Recondo, Marisa Real Redactores Xefe

Delegacións Santiago de Compostela: Senra, 18- 2º - 15703 Santiago de Compostela Tel.: 981 574 300 - Fax: 981 584 798 Correo-e: santiago@farodevigo.es

José Antonio Taboada Fírvida. Delegado

Ourense: Santo Domingo, 58-2º - 32002 Ourense Tel.: 988 241 212 / 1224 - Fax: 988 234 892 Correo-e: ourense@farodevigo.es

Antonio Touriño Araujo. Delegado

Pontevedra: García Camba, 3 - Entr. - Pontevedra Tel.: 986 852 497 / 58 / 61 - Fax: 986 850 058 Correo-e: pontevedra@farodevigo.es

Mario Pazos Sánchez. Delegado

Vilagarcía: Arcebispo Lago (Praza de Galicia), 1 -1º B - Vilagarcía de Arousa Tel.: 986 512 265 - Fax: 986 502 112 Correo-e: arousa@farodevigo.es

Ujué Foces Zaratiegui. Delegada

Miñor: Ramón y Cajal, 3-1º - Baiona Tel.: 986 356 616 - Fax: 986 355 793 Correo-e: baiona@farodevigo.es

Vicente Montejano Conejero. Delegado

Lalín: Pintor Laxeiro, 4-1º - Lalín Tel.: 986 781 283 / 1583 - Fax: 986 781 427 Correo-e: deza@farodevigo.es

Cristina González Teijeiro. Delegada

Tui: Calvo Sotelo, 13-1ºb - 36700 Tui Tel.: 986 600 390 - Fax: 986 601 408 Correo-e: tui@farodevigo.es

Eva González Del Socorro. Delegada

Portugal: Centro Peninsular Iberia. Loja 36 Avda. Miguel Dantas s/n - 4930 Valença do Mihno Tel.: 00 351 251 824 116 - Fax: 00 351 251 824 130 A Estrada: Castelao, 1 - 1ºb - A Estrada Tel.: 986 571 486 / 93 - Fax: 986 571 389

Alberto Rey Basteiro. Delegado

Cangas: Fomento, 1 - 3º - Cangas do Morrazo Tel.: 986 302 324 - Fax: 986 302 240 Correo-e: morrazo@farodevigo.es

Ana Rubinos Alvarez. Delegada

Ulla e Umia: Juan Fuentes 12, entrechán 36650 Caldas de Reis Tel.: 986 539 103/9 - Fax: 986 541 109 Correo-e: caldas@farodevigo.es

Mario Pazos Sánchez. Delegado