Na sesión que tivo lugar o 17 de xuño de 2015, o tribunal nomeado pola Orde do 6 de febreiro de 2014 para cualificar o proceso selectivo extraordinario de consolidación para o ingreso no corpo facultativo de grao medio da Xunta de Galicia, subgrupo A2, escala de enxeñeiros/as técnicos/as agrícolas, de conformidade co disposto nas bases da convocatoria
ACORDOU:
Primeiro. Publicar como anexo a esta resolución a relación de aspirantes que superaron o proceso selectivo, con indicación do seu documento nacional de identidade.
De conformidade coa base IV.2 da convocatoria, os aspirantes disporán dun prazo de vinte (20) días naturais, contados a partir do día seguinte ao da publicación no DOG desta resolución, para presentaren a documentación prevista na citada base.
De conformidade coa base IV.3 se teñen a condición de funcionarios/as de carreira da Administración da Xunta de Galicia estarán exentos/as de xustificar documentalmente as condicións e os demais requisitos xa probados para obteren o seu anterior nomeamento e deberán presentar certificación do Servizo de Persoal da consellería ou organismo de que dependan para acreditar tal condición.
Segundo. Elevar esta relación ao titular da Dirección Xeral da Función Pública para os efectos de que os/as aspirantes que figuran nela sexan propostos/as para o seu nomeamento como funcionarios/as de carreira.
Terceiro. De conformidade co disposto na base III.13 da orde da convocatoria, contra este acordo poderase interpoñer recurso de alzada nos termos previstos nos artigos 114 e seguintes da Lei 30/1992, do 26 de novembro, de réxime xurídico das administracións públicas e do procedemento administrativo común.
Santiago de Compostela, 17 de xuño de 2015
Roberto Suárez Vázquez
Presidente do tribunal
Anexo
Relación definitiva de aspirantes que superaron
o proceso selectivo: promoción interna
NIF |
Apelidos e nome |
1º exercicio |
2º exercicio |
3º exercicio |
4º exercicio |
Fase concurso |
Total |
34898898D |
Gómez-Ibarlucea Traba, Irene |
15,69 |
14 |
14,2 |
Exenta |
9,07 |
52,96 |
Relación definitiva de aspirantes que superaron
o proceso selectivo: acceso xeral
NIF |
Apelidos e nome |
1º exercicio |
2º exercicio |
3º exercicio |
4º exercicio |
Fase concurso |
Total |
30624707T |
Villares Porto-Domínguez, Amaya |
12,76 |
14,45 |
11,53 |
Exenta |
39,6 |
78,34 |
32775381J |
Jove Vidal, María Teresa |
13,53 |
13,5 |
10 |
Exenta |
34,64 |
71,67 |
07247578W |
Pin Fernández, Julio Manuel |
13,84 |
12,5 |
10,33 |
Exento |
25,92 |
62,59 |
32657822F |
Rodríguez Prieto, María Salomé |
13,23 |
11,45 |
11,2 |
Exenta |
26,22 |
62,1 |
34995019J |
Rodríguez Vázquez, Pablo |
15,07 |
18,05 |
12,2 |
Exento |
3,8 |
49,12 |
44656529M |
Bravo Torres, María |
16,46 |
18 |
13,55 |
Exenta |
0,2 |
48,21 |
76865649V |
Otero Álvarez, Luciano |
15,53 |
12,25 |
11,2 |
Exento |
8,24 |
47,22 |
35321313Y |
Perales Arroyo, Xiana María |
15,38 |
15,75 |
14,7 |
Exenta |
1 |
46,83 |
33346837B |
Rancaño Freire, Mónica |
14,3 |
12 |
16,58 |
Exenta |
2,6 |
45,48 |
44480503K |
González Fernández, María Diana |
13,38 |
16,4 |
10 |
Exenta |
2 |
41,78 |
53168657V |
Roel Barbeito, Fabián |
13,69 |
13 |
11,95 |
Exento |
1,6 |
40,24 |