Mediante resolucións do 13 de decembro de 2019, da Dirección Xeral de Recursos Humanos (Diario Oficial de Galicia núm. 245, do 26 de decembro) convocouse concurso-oposición para o ingreso nas categorías de cociñeiro/a, logopeda, pinche e terapeuta ocupacional.
Por resolucións do 29 de decembro de 2020, da Dirección Xeral de Recursos Humanos (Diario Oficial de Galicia núm. 8, do 14 de xaneiro de 2021) convocouse concurso-oposición para o ingreso nas categorías de telefonista, pinche e técnico/a en farmacia, estas últimas en prazas reservadas para seren cubertas por persoas que acrediten discapacidade intelectual.
Mediante resolucións do 18 de xuño de 2021, da Dirección Xeral de Recursos Humanos (Diario Oficial de Galicia núm. 123, do 30 de xuño, e Diario Oficial de Galicia núm. 126, do 5 de xullo) convocouse concurso-oposición para o ingreso nas categorías de calefactor/a, condutor/a, costureiro/a, electricista, facultativo/a especialista de área das especialidades de cirurxía oral e maxilofacial, cirurxía pediátrica, cirurxía plástica, estética e reparadora, inmunoloxía e oncoloxía radioterápica, fontaneiro/a, lavandeiro/a, mecánico/a, pasador/a de ferro, técnico/a especialista de sistemas e tecnoloxías da información, técnico/a de xestión de sistemas e tecnoloxías da información, técnico/a superior de sistemas e tecnoloxías da información e traballador/a social.
Na base sétima das anteditas resolucións disponse que os tribunais cualificadores das probas selectivas serán nomeados pola autoridade convocante cunha antelación mínima dun mes ao da data de realización das probas, para o cal se publicará a oportuna resolución no Diario Oficial de Galicia.
A disposición transitoria primeira da Lei 20/2021, do 28 de decembro, de medidas urxentes para a redución da temporalidade no emprego público (BOE núm. 312, do 29 de decembro), establece que os procesos selectivos para a cobertura de prazas incluídas nas ofertas de emprego público aprobadas no marco dos procesos de estabilización de emprego temporal previstos no artigo 19.Un.6) da Lei 3/2017, do 27 de xuño, de orzamentos xerais do Estado para o ano 2017, e 19.Un.9) da Lei 6/2018, do 3 de xullo, de orzamentos xerais do Estado para o ano 2018, deberán finalizar antes do 31 de decembro de 2024.
Co obxecto de dar cumprimento ao disposto nesta regulación e de conformidade coa base sétima das respectivas resolucións de convocatoria, esta dirección, como órgano convocante do proceso,
ACORDA:
Primeiro. Nomear os membros dos tribunais, titulares e suplentes, que xulgarán os procesos selectivos para o ingreso nas categorías de calefactor/a, cociñeiro/a, condutor/a, costureiro/a, electricista, facultativo/a especialista de área de cirurxía oral e maxilofacial, facultativo/a especialista de área de cirurxía pediátrica, facultativo/a especialista de área de cirurxía plástica, estética e reparadora, facultativo/a especialista de área de inmunoloxía, facultativo/a especialista de área de oncoloxía radioterápica, fontaneiro/a, lavandeiro/a, logopeda, mecánico/a, pasador/a de ferro, pinche (quendas de acceso libre, promoción interna e discapacidade xeral), pinche, en prazas reservadas para seren cubertas por persoas que acrediten discapacidade intelectual, técnico/a en farmacia en prazas reservadas para seren cubertas por persoas que acrediten discapacidade intelectual, técnico/a especialista de sistemas e tecnoloxías da información, técnico/a de xestión de sistemas e tecnoloxías da información, técnico/a superior de sistemas e tecnoloxías da información, telefonista, terapeuta ocupacional e traballador/a social, convocados por resolucións da Dirección Xeral de Recursos Humanos do Servizo Galego de Saúde, con datas do 13 de decembro de 2019, 29 de decembro de 2020 e 18 de xuño de 2021, e que se relacionan no anexo desta resolución.
Segundo. Declarar de aplicación a estes procesos as normas de funcionamento e actuación dos tribunais e do persoal colaborador, negociadas e aprobadas na Mesa Sectorial de Sanidade, así como o Protocolo de medidas de seguridade e organizativas no desenvolvemento dos procesos selectivos do Servizo Galego de Saúde fronte á pandemia COVID-19 autorizado pola Dirección Xeral de Saúde Pública da Consellería de Sanidade, á disposición das persoas interesadas na páxina web do Servizo Galego de Saúde (www.sergas.es).
Terceiro. Esta resolución producirá os seus efectos a partir do mesmo día da súa publicación no Diario Oficial de Galicia.
Santiago de Compostela, 20 de xaneiro de 2022
Ana María Comesaña Álvarez
Directora xeral de Recursos Humanos
ANEXO
Calefactor/a |
|||
Presidente/a titular |
Fernández Fernández, Fernando |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Calefactor/a |
Secretario/a titular |
González Nores, María |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Técnico/a superior en Prevención de Riscos Laborais |
Vogal titular |
Antelo Lavandeira, Juan Pedro |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Calefactor/a |
Vogal titular |
Juncal Pintos, Roberto |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a técnico/a |
Vogal titular |
Soto Sánchez, Andrés |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Calefactor/a |
Presidente/a suplente |
Carballido Coira, Agustín |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Calefactor/a |
Secretario/a suplente |
Rodríguez Cabo, Esperanza |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Alonso Vieito, Remigio |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Calefactor/a |
Vogal suplente |
López Sánchez, Francisco Javier |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Calefactor/a |
Vogal suplente |
Sotelo García, Máximo |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a superior |
Cociñeiro/a |
|||
Presidente/a titular |
Romero Lameiro, Yolanda |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Cociñeiro/a |
Secretario/a titular |
Fiel Paz, Nieves |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. superior de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal titular |
Casal Lamas, Pablo |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Cociñeiro/a |
Vogal titular |
Fabián García, Rosa Mª |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Cociñeiro/a |
Vogal titular |
Martínez Castro, Francisco Javier |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Cociñeiro/a |
Presidente/a suplente |
Paz Fabal, Mª Carmen |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Cociñeiro/a |
Secretario/a suplente |
González Ramos, Daniel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Xestión da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Abella Arosa, Mª Dolores |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Cociñeiro/a |
Vogal suplente |
Pena Barrientos, Eva |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Cociñeiro/a |
Vogal suplente |
Soneira Veiras, Antonio |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Cociñeiro/a |
Condutor/a |
|||
Presidente/a titular |
Seijo Casal, José Luis |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Condutor/a |
Secretario/a titular |
Montero Furelos, Mª José |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Gómez Vences, Camilo |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Condutor/a |
Vogal titular |
Gullón Estévez, Miguel Ángel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Condutor/a |
Vogal titular |
Rúa Moure, Mª Jesús |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Presidente/a suplente |
Mera Caldelas, Álvaro Sebastián |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Condutor/a |
Secretario/a suplente |
González Ramos, Daniel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Xestión da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Díaz López, Manuel |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal suplente |
Rial Bouza, Vicente |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Condutor/a |
Vogal suplente |
Simón Peteiro, Daniel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Condutor/a |
Costureiro/a |
|||
Presidente/a titular |
Campos Suárez, Mª José |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Secretario/a titular |
Sampedro Morandeira, José Luis |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Fernández Cadenas, Socorro |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Xestión da Función Administrativa |
Vogal titular |
Sueiras Calvelo, Mª del Carmen |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Costureiro/a |
Vogal titular |
Rodríguez Cabo, Esperanza |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Presidente/a suplente |
Ábalo Martínez, Susana |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Secretario/a suplente |
García Caeiro, Javier |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal suplente |
De Pablo Hermida, Mª Teresa |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Pérez Fernández, Celia |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Costureiro/a |
Vogal suplente |
Vázquez Miragaya, Aurora Mª |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Electricista |
|||
Presidente/a titular |
Villar Martínez Roberto |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Electricista |
Secretario/a titular |
Pérez Otero, Yolanda |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Blanco García, José Miguel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a técnico/a |
Vogal titular |
Viñas Nión, Javier Felipe |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Electricista |
Vogal titular |
Sotelo García, Máximo |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a superior |
Presidente/a suplente |
Valencia López, José |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Electricista |
Secretario/a suplente |
Montero Furelos, Mª José |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Castro Sánchez, Juan Carlos |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a técnico/a |
Vogal suplente |
Fernández Torres, José Manuel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a técnico/a |
Vogal suplente |
Trabazo de Pazos, Eugenio |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Electricista |
Facultativo especialista de área de Cirurxía Oral e Maxilofacial |
|||
Presidente/a titular |
Patiño Seijas, Beatriz |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Oral e Maxilofacial |
Secretario/a titular |
Caamaño del Castillo, Mª Begoña |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Albertos Castro, José Mª |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Oral e Maxilofacial |
Vogal titular |
Díez Gil, Ignacio |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Oral e Maxilofacial |
Vogal titular |
Luaces Rey, Ramón |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Oral e Maxilofacial |
Presidente/a suplente |
Vázquez Mahía, Inés |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Oral e Maxilofacial |
Secretario/a suplente |
Díaz López, Manuel |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal suplente |
Bilbao Alonso, Arturo |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Oral e Maxilofacial |
Vogal suplente |
García-Rozado González, Álvaro |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Oral e Maxilofacial |
Vogal suplente |
Martínez Seijas, Pedro |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Oral e Maxilofacial |
Facultativo especialista de área de Cirurxía Pediátrica |
|||
Presidente/a titular |
Prada Arias, Marcos |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Pediátrica |
Secretario/a titular |
Recacho Rivas, Laura |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Estévez Martínez, Elina |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Pediátrica |
Vogal titular |
García Saavedra, Silvia |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Pediátrica |
Vogal titular |
Somoza Argibay, Iván |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Pediátrica |
Presidente/a suplente |
Fernández Eire, Pilar |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Pediátrica |
Secretario/a suplente |
Díaz López, Manuel |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal suplente |
Dargallo Carbonell, Teresa |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Pediátrica |
Vogal suplente |
Méndez Gallart, Roberto |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Pediátrica |
Vogal suplente |
Rodríguez Barca, Pablo |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Pediátrica |
Facultativo especialista de área de Cirurxía Plástica, Estética e Reparadora |
|||
Presidente/a titular |
Brea García, Beatriz |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Plástica, Estética e Reparadora |
Secretario/a titular |
López Suárez, Alberto |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Comellas Melero, Nerea |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Plástica, Estética e Reparadora |
Vogal titular |
Lagoa Varela, José Vicente |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Plástica, Estética e Reparadora |
Vogal titular |
Trillo Bravo, Reyes Blanca |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Plástica, Estética e Reparadora |
Presidente/a suplente |
Lage Bouzamayor, Paloma |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Plástica, Estética e Reparadora |
Secretario/a suplente |
Martínez Blanco, Ramón |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal suplente |
Casteleiro Roca, Mª Pilar |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Plástica, Estética e Reparadora |
Vogal suplente |
Mato Codesido, Mª Cristina |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Plástica, Estética e Reparadora |
Vogal suplente |
Midón Míguez, José |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Cirurxía Plástica, Estética e Reparadora |
Facultativo especialista de área de Inmunoloxía |
|||
Presidente/a titular |
Torio Gómez, Silvina |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Inmunoloxía |
Secretario/a titular |
Balboa Salgado, Mª del Carmen |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Gambón Deza, Francisco |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Inmunoloxía |
Vogal titular |
Rojo Amigo, Ricardo José |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Inmunoloxía |
Vogal titular |
Viñuela Roldán, Juan Evaristo |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Inmunoloxía |
Presidente/a suplente |
Cid Fernández, José Javier |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Inmunoloxía |
Secretario/a suplente |
Martínez Blanco, Ramón |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal suplente |
Cabo del Riego, Julia Mª |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Análises Clínicas |
Vogal suplente |
Eiras Martínez, Pablo Andrés |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Inmunoloxía |
Vogal suplente |
Gómez Rial, José |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Inmunoloxía |
Facultativo especialista de área de Oncoloxía Radioterápica |
|||
Presidente/a titular |
Calvo Crespo, Patricia |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Oncoloxía Radioterápica |
Secretario/a titular |
García Souto, Jorge |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Caeiro Muñoz, Manuel |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Oncoloxía Radioterápica |
Vogal titular |
Salvador Garrido, Nuria |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Oncoloxía Radioterápica |
Vogal titular |
Vázquez de la Torre González, Mª Luisa |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Oncoloxía Radioterápica |
Presidente/a suplente |
Castro Gómez, José Enrique |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Oncoloxía Radioterápica |
Secretario/a suplente |
López Suárez, Alberto |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Carballo Fernández, Mª Esther |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Oncoloxía Radioterápica |
Vogal suplente |
Cascallar Caneda, Luis Manuel |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Oncoloxía Radioterápica |
Vogal suplente |
Peleteiro Higuero, Paula Mª |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Especialidade de Oncoloxía Radioterápica |
Fontaneiro/a |
|||
Presidente/a titular |
Pousa Martínez, Alfredo |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Fontaneiro/a |
Secretario/a titular |
De Castro-Acuña Iglesias, Nuria |
Persoal estatutario licenciado sanitario |
Farmacéutico/a de Atención Primaria |
Vogal titular |
González Abad, José Manuel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a técnico/a |
Vogal titular |
Parada Sánchez, Juan Manuel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Fontaneiro/a |
Vogal titular |
Sierra Ferreiro, José Antonio |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Fontaneiro/a |
Presidente/a suplente |
Folgueira Meilán, Óscar |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Fontaneiro/a |
Secretario/a suplente |
Montero Furelos, Mª José |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Calvo Cheda, Víctor Manuel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a técnico/a |
Vogal suplente |
Chamorro Figueiras, Leandro Miguel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Fontaneiro/a |
Vogal suplente |
López Fernández, Manuel José |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a superior |
Lavandeiro/a |
|||
Presidente/a titular |
Ábalo Martínez, Susana |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Secretario/a titular |
Morán Losada, Francisco |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
De Pablo Hermida, Mª Teresa |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Gómez Viaño, Mª Ana |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Lavandeiro/a |
Vogal titular |
Miranda Naya, Carmen Rosa |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Lavandeiro/a |
Presidente/a suplente |
Andrade Suárez, Paz |
Funcionaria Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Secretario/a suplente |
García Souto, Jorge |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Acuña Olañeta, José Luis |
Persoal laboral fixo |
Lavandeiro/a |
Vogal suplente |
Campos Suárez, Mª José |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Rodríguez Fernández, Mª Teresa |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Lavandeiro/a |
Logopeda |
|||
Presidente/a titular |
García Cortés, Mónica |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Logopeda |
Secretario/a titular |
González Ramos, Daniel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Xestión da Función Administrativa |
Vogal titular |
Fernández García, Teresa |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Logopeda |
Vogal titular |
Ferro Gómez, Mª Belén |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Logopeda |
Vogal titular |
Soneira Escariz, Mª del Carmen |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Logopeda |
Presidente/a suplente |
Aragunde Santos, Diana Mª |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Logopeda |
Secretario/a suplente |
García Souto, Jorge |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Bueno Herrera, Francisco Javier |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Logopeda |
Vogal suplente |
Cabo Varela, Irma |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Logopeda |
Vogal suplente |
Rico Cantillo, Paloma Virginia |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Logopeda |
Mecánico/a |
|||
Presidente/a titular |
Paredes Iglesias, José Antonio |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Mecánico/a |
Secretario/a titular |
Negreira Vidal, Silvia |
Funcionaria Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal titular |
Arias Reigada, María |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a técnico/a |
Vogal titular |
Freire Piñeiro, Juan Carlos |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a técnico/a |
Vogal titular |
González Rodríguez, José Manuel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Mecánico/a |
Presidente/a suplente |
Rodríguez Ocampo, Eduardo |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a técnico/a |
Secretario/a suplente |
Santalla Vázquez, Alberto |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Alonso Caride, Pablo |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Mecánico/a |
Vogal suplente |
Castro Sánchez, Juan Carlos |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Enxeñeiro/a técnico/a |
Vogal suplente |
Rendo Araujo, Luis |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Mecánico/a |
Pasador/a de ferro |
|||
Presidente/a titular |
Ríos Carro, Mª José |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Xestión da Función Administrativa |
Secretario/a titular |
Potel Villar, Daniel |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal titular |
Ares Díaz, Socorro |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pasador/a de ferro |
Vogal titular |
Carro López, Rosa Mª |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Auxiliar da Función Administrativa |
Vogal titular |
Vázquez Miragaya, Aurora Mª |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Presidente/a suplente |
Rodríguez Cabo, Esperanza |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Secretario/a suplente |
Sampedro Morandeira, José Luis |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Fernández Cadenas, Socorro |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Xestión da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Graña Fachal, Mª Mercedes |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pasador/a de ferro |
Vogal suplente |
Paz Chas, Mª Mercedes |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pasador/a de ferro |
Pinche (Acceso libre, promoción interna e discapacidade xeral) |
|||
Presidente/a titular |
Díaz Martínez, Blanca Eva |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Secretario/a titular |
Castro Seijas, Mercedes |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Braña González, María Guadalupe |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Vogal titular |
Cacheiro Insua, Elvira |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Vogal titular |
Varela Iglesias, José Antonio |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Presidente/a suplente |
Lamas Costas, Mª Ángeles |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Secretario/a suplente |
García Caeiro, Javier |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal suplente |
Ayude Salgado, Mª del Carmen |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Vogal suplente |
Domínguez Boquete, Manuel Ángel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Vogal suplente |
Rosende Couto, Jaime |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Pinche (Acceso discapacidade intelectual) |
|||
Presidente/a titular |
Mosquera Sánchez , Mª Manuela |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Secretario/a titular |
Rúa Moure, Mª Jesús |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Mella Albela, Mª Teresa |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Vogal titular |
Pazos Leiro, Antonio |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Cociñeiro/a |
Vogal titular |
Rey Expósito, Mª Jesús |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Presidente/a suplente |
López Sánchez, Mª Montserrat |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Secretario/a suplente |
López de Barrio, José Manuel |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo C2 |
|
Vogal suplente |
López Gómez, Mª Teresa |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Vogal suplente |
López Sánchez, Roberto |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Vogal suplente |
Prieto Souto, José Manuel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Pinche |
Técnico/a en Farmacia (Acceso discapacidade intelectual) |
|||
Presidente/a titular |
Iglesias Méndez, Mª Mar |
Persoal estatutario sanitario de formación profesional |
Técnico/a en Farmacia |
Secretario/a titular |
Ponte García, María |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Constenla Cutrín, Nuria |
Persoal estatutario sanitario de formación profesional |
Técnico/a en Farmacia |
Vogal titular |
Elberdín Pazos, Teba |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Enfermeiro/a |
Vogal titular |
Muñoz González, Mª Jesús |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Enfermeiro/a |
Presidente/a suplente |
Rodríguez Álvarez, Ana Mª |
Persoal estatutario sanitario de formación profesional |
Técnico/a en Farmacia |
Secretario/a suplente |
López de Barrio, José Manuel |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo C2 |
|
Vogal suplente |
Aradas Rodríguez, Ana Mª |
Persoal estatutario sanitario de formación profesional |
Enfermeiro/a |
Vogal suplente |
Fernández Croas, Mª Luisa |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Enfermeiro/a |
Vogal suplente |
Touceda Fungueiro, Mª Carmen |
Persoal estatutario sanitario de formación profesional |
Técnico/a en Farmacia |
Técnico/a superior de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
|||
Presidente/a titular |
Bueno Iglesias, Antonio |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. superior de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Secretario/a titular |
Rodríguez Cabo, Esperanza |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
García Navas, Javier |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Superior de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal titular |
Quiles del Río, Javier |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Superior de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal titular |
Varela Gestoso, Rodrigo |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Superior de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Presidente/a suplente |
Prado Casal, Jorge |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Superior de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Secretario/a suplente |
Peñas González, Orlando |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
Escala de Letrados |
Vogal suplente |
García Sexto, Mª José |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Superior de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal suplente |
Mota Ceruelo, Martín |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Superior de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal suplente |
Pillado Quintáns, Sabela |
Funcionaria Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
Escala de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Técnico/a de Xestión de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
|||
Presidente/a titular |
Vázquez López, Mª Luisa |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Xestión de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Secretario/a titular |
Ríos Carro, Mª José |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Xestión da Función Administrativa |
Vogal titular |
Bermúdez Deza, Jorge Fernando |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Xestión de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal titular |
Seoane Rosende, Mª Adela |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Xestión de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal titular |
Vila Losada, Miguel Ángel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Superior de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Presidente/a suplente |
Rico Rubianes, Alberto |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Xestión de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Secretario/a suplente |
Morán Losada, Francisco |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Abad Sabarís, Juan Bautista |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Xestión de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal suplente |
Araújo López, Miguel Ángel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Xestión de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal suplente |
Rodríguez Fernández, Dulcemaría |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Xestión de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Técnico/a especialista de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
|||
Presidente/a titular |
Martínez Castro, Francisco José |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo C1 |
Escala de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Secretario/a titular |
Prado Vaamonde, Margarita |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal titular |
Cacheda Vilar, David |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Especialista de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal titular |
Puga López, Rosa Mª |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Especialista de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal titular |
Rimada Mora, Dolores Elisa |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Especialista de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Presidente/a suplente |
Feijoo García, Avelina |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Especialista de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Secretario/a suplente |
Potel Villar, Daniel |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal suplente |
Acevedo Díaz, Rosario |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Especialista de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal suplente |
Arosa Rodiño, Antonio |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Especialista de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Vogal suplente |
Barcón Orol, Mª José |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
T. Especialista de Sistemas e Tecnoloxías da Información |
Telefonista |
|||
Presidente/a titular |
Rodríguez Gómez, Inmaculada |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Telefonista |
Secretario/a titular |
Dubert García, Mª de la O |
Funcionaria Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal titular |
Domínguez Andrés, Ana Mª |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Telefonista |
Vogal titular |
Guizán Villares, Mª Soledad |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Telefonista |
Vogal titular |
De la Barrera de la Iglesia, Mª Dolores |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Telefonista |
Presidente/a suplente |
García Pérez, Dolores |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Telefonista |
Secretario/a suplente |
Potel Villar, Daniel |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal suplente |
Rodríguez Martínez, Mª Dolores |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Telefonista |
Vogal suplente |
Sierra Cerdeiras, Jesús |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Telefonista |
Vogal suplente |
Vales González, Floriana |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Telefonista |
Terapeuta ocupacional |
|||
Presidente/a titular |
Campoy Carreiras, Ana Mª |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Terapeuta ocupacional |
Secretario/a titular |
Peñas González, Orlando |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
Escala de Letrados |
Vogal titular |
Lages Pazos, Mª Pilar Enma |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Terapeuta ocupacional |
Vogal titular |
López Otero, Jesús |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Terapeuta ocupacional |
Vogal titular |
Sánchez Ucha, Vanesa |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Terapeuta ocupacional |
Presidente/a suplente |
Seoane Ponte, José Luis |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Terapeuta ocupacional |
Secretario/a suplente |
Morán Losada, Francisco |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Vogal suplente |
Budiño Vieira, Irene |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Terapeuta ocupacional |
Vogal suplente |
Gálvez Bermejo, Concepción |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Terapeuta ocupacional |
Vogal suplente |
Rocha Pereira, Patricia |
Persoal estatutario diplomado sanitario |
Terapeuta ocupacional |
Traballador/a social |
|||
Presidente/a titular |
Bodelón Nistal, Clara |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Traballador/a social |
Secretario/a titular |
García Caeiro, Javier |
Funcionario Administración Xunta de Galicia. Subgrupo A1 |
|
Vogal titular |
Cid Outeiriño, Miguel Ángel |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Traballador/a social |
Vogal titular |
Moure Rodríguez, Mª Dolores |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Traballador/a social |
Vogal titular |
Pajares Domínguez, Amador |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Traballador/a social |
Presidente/a suplente |
Pulgar Rodríguez, Mercedes |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Traballador/a social |
Secretario/a suplente |
Sampedro Morandeira, José Luis |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Grupo Técnico da Función Administrativa |
Secretario suplente |
Gómez Coello, Francisco Javier |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Traballador/a social |
Vogal suplente |
González Loza, Jacinto |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Traballador/a social |
Vogal suplente |
Portabales Pesqueira, Agustina |
Persoal estatutario de xestión e servizos |
Traballador/a social |